Вам цікаво, що найбільше сподобається вашим коханим чоловікам? Яка нижня білизна доведеться йому до душі і стане для нього справжнім сюрпризом? Червоний або чорний? Вічна дилема жінок нарешті вирішена! Спеціально для вас ми показали чоловікам кілька комплектів і запитали їхню думку.

Дізнайтеся, який колір нижньої білизни підкорює серця чоловіків і чому.

У нашому міні-опитуванні взяли участь кілька десятків випадково обраних чоловіків. Нижче ми дамо вам кілька тверджень, які допоможуть вам визначити переможця, перш ніж ми оголосимо результати.

Велика група респондентів заздалегідь знала, який колір їм подобається найбільше, і вибирала білизну тільки з певної групи, керуючись уподобаннями, асоціаціями і навіть ... спогадами. Подивіться, які відповіді дали опитані панове!

Андрій 37 років

«Важке, але дуже приємне питання! Залежить, звичайно, від випадку. Зазвичай я віддаю перевагу чорній нижній білизні, вона мені здається більш класичною, але не можу сказати, що червона мене відкидає (сміється). Це дійсно складний вибір, в цьому питанні Я виразно роблю ставку на чорну! ».

Валера, 28 років

«Все просто - моя Наталка завжди носить чорну білизну, тому мені найбільше подобається цей колір. Зазвичай я вибираю всі чорні пропозиції ».

Петро, ​​32 роки

«Чорний! Безумовно чорний. Він асоціює мене з чуттєвістю, сексуальною привабливістю і відтінком таємничості. У точності як цей наряд ».

Деякі з опитаних нами джентльменів були не такі радикальні в своїй думці - вони коливалися і прагнули переглянути всі наші пропозиції, з'ясовуючи їх переваги.

Саша 27 років

"Хммм, я не можу відповісти на це питання, тому що обидва варіанти подобаються мені, але якби мені довелося показати, який з них мені подобається найбільше, це був би червоний - неймовірно спокусливий і стимулюючий уяву!

Микола, 25 років

«Це дуже цікаво, я повинен визнати (більш тривалий момент роздумів). Я ніколи не замислювався про те, що мені подобається більше. Мені завжди подобається красива нижня білизна, незалежно від кольору, у мене немає улюбленого ... але дивлячись на ці тут, я вибираю цей варіант червоного. Дуже сексуальний і неслухняний комплект. Я б сказав, він багатообіцяючий! ».

Тимур, 32 роки

«Я думав, що червоний! Але після цих фотографій я міняю перевагу на чорний! Він дійсно працює на уяву. Мій улюблений, безумовно, цей набір! Не зможу заснути! ».

Ми вже знаємо відповіді - прийшов час підвести підсумки, зробити висновки і винести вердикт! Більше половини чоловіків вказали чорний колір як улюблений колір жіночої нижньої білизни, звернувши особливу увагу на його класичну елегантність, елемент таємничості, асоціації з фотографіями Бріжит Бардо (ми не знали, що вона вплинула на смаки стількох хлопців!), Переваги наших партнерів або ніжне відсилання до стилістики БДСМ.

Червоний колір нижньої білизни втратив мало голосів, в той час як його прихильники гаряче захищали його, заявляючи, що ніякий інший колір так не запалює уяву і не обіцяє так багато. Однак були й ті, хто категорично відмовлявся від вибору, не бажаючи дискримінувати жоден з кольорів.

Що стосується наших висновків, ми повинні погодитися з одним - давайте будемо відкриті для експериментів! Вся гра полягає в тому, щоб змінити і підібрати білизну за настроєм. У кожному гардеробі має бути неймовірно чуттєве чорне мереживо і грайливий червоний комплект! Тільки після переконливої ​​презентації в реальному житті ми можемо сказати останнє слово. Ви, напевно, розумієте, про що ми ...

 

>>> Дивіться червону білизну <<<

>>> Дивіться чорну білизну <<<

 

Ви все ще хочете більшого?
Ви порадієте нашим новиночкам прямо тут: