Дні народження, іменини, свята або День святого Валентинабагато приводів зробити цей унікальний, ідеальний подарунок. Річ, яка буде досить практичною, щоб її не забули в куточках гардеробу, і досить стильною, щоб прийтись до смаку одержувачу.

Ми скрупульозно шукаємо ідеалу. Невтомно пірнаємо вглиб інтернету і, натхненні все новими та новими пропозиціями, вирішуємо купити щось, що в результаті може виявитися поганою ідеєю. Чи потрібний нам ідеал? Вам потрібна нагода? А може, його створення саме по собі буде подарунком?

«КРАЩІ РЕЧІ У ЖИТТІ — ЦЕ НЕ РЕЧИ»
 Відповідно до цього принципу давайте на мить зосередимося на тому, що важливо у житті. Моменти, проведені разом, радість, пристрасть, хвилювання, емоції. емоції. Саме емоції роблять святкування кожного моменту, що запам'ятовується надовго.

Пікнік на заході сонця — хороша ідея для подарунка дівчині? Так звичайно. Крім делікатесів, які ви, ймовірно, захочете подати на відкритому повітрі, ви також подасте цілу масу емоцій та вражень, отриманих через органи почуттів. Ви створите пам'ять, яка назавжди залишиться у вашій пам'яті та в пам'яті одержувача. Чи це буде ідеально? Чи не обов'язково, але чи має бути? Це буде ваше. Унікально та неповторно.

ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІВЧИНИ , ЯКИЙ ВИТРИМАЄ ВИПРОБУВАННЯ ЧАСОМ
Впевненість у собі, прийняття себе, здобуття власної жіночності – здавалося б, це речі, від яких не можна відмовитися.
Однак, якщо ви вирішите подарувати фотосесію у спідній білизні, все прийме інший оборот. Жінка перед об'єктивом гарного фотографа може дуже швидко може вийти із зони комфорту і побачити переваги свого тіла, навіть ті, які вона щодня вважає недоліками.

Безумовно, дуже важливим елементом такого подарунка є стилізація, в даному випадку нижня білизна. Пам'ятайте, що жінка в першу чергу повинна відчувати себе в ній комфортно і жіночно, тому варто подбати про нього заздалегідь і мати при собі кілька чуттєвих комплектів.

Цей подарунок пов'язаний з дещо вищими витратами, але давайте уявимо, скільки емоцій викличе знайдена через багато років така фотографія – це безцінний подарунок!

           

 

ДОПОМОЖІТЬ ЇЇ РОЗКРАВИТИ КРИЛА!
Ваша кохана має захоплення, яке вона хотіла б розвивати, але через повсякденні обов'язки постійно відкладає «себе» на потім? Якщо ви хочете мотивувати та стимулювати її до дії, відправте її на курс, який допоможе їй розвинути свої інтереси і, можливо, навіть спонукає її розпочати власну справу.

Кондитерські, гастрономічні, садівницькі чи косметичні – пропозиція курсів величезна, тому знайти відповідний не повинно бути проблемою.

ПОДАРУНОК ДІВЧАТІ - ЗРОБИ САМ!
Ви чули про банк бажань? Його дуже просто зробити і він стане дуже приємним подарунком для дівчини, адже його можна зробити своїми руками. Все, що вам потрібно, це банку, аркуші паперу та ручка. Запишіть те, що ви хочете сказати своїй коханій, щось, що змусить її посміхнутися чи викличе позитивні спогади. Ти сьогодні чудово виглядаєш, Пам'ятаєш наш романтичний пікнік на заході сонця? - Ви обмежені тільки своєю уявою!

Можна також назвати баночку «За що я тебе кохаю» і коротко описати свої почуття щодо кожної з них, наприклад: «за вміння слухати», «за твоє терпіння», «за те, що ти завжди поряд». і т.д. Таке приємне послання, прочитане щоранку з ранку, обов'язково підніме настрій і зарядить кохану.

МУЗИКА ЗАСПОКОЮЄ
Давно відомо, що музика заспокоює звичаї, призводить до ейфорії або дозволяє зануритися в ностальгію. Отже, якщо ви хочете приготувати дівчині подарунок, який викликатиме всілякі емоції – створіть для неї кілька плейлистів, з яких вона зможе вибирати залежно від настрою. Плейлист на чорний день, сповнений щастя, романтичний вечір на двох або плейлист на роботу. Цей практичний і дуже простий у виготовленні подарунок обов'язково сподобається одержувачу, якщо ви тільки заздалегідь зробите ненав'язливе інтерв'ю, яку музику слухає ваша кохана, а може… ви вже точно знаєте, що їй подобається? Дійте!

ЩО ВАЖЛИВО
Ми вже знаємо, що подарунки можуть набувати різних форм, починаючи від матеріальних речей і закінчуючи повсякденними моментами, які необхідно відсвяткувати належним чином. Давайте не забувати створювати спогади, мріяти та втілювати наші мрії у реальність. Давайте станемо для себе найціннішим подарунком, який варто щодня розпаковувати та милуватися ним знову.