Бути кимось іншим на мить.... Щоб виконати найпотаємнішу фантазію вашу (або вашого партнера)… Такого вітання ще не було! О, ніщо так не стимулює творчість та уяву, як Helloween. Фільми жахів, гарбуза, павуки... Все це має свою неповторну чарівність.

Дедалі більше людей святкують Helloween в очікуванні 31 жовтня. Але давайте прояснимо: найкраще цієї ночі – це перевдягання, і ніщо не може зрівнятися з цим. Нам в MILLARICCI це подобається, і ми не думаємо, що нам потрібно когось переконувати в тому, що це правда – просто подивіться на збільшення сексуальної спідньої білизни на Хелловін в нашій колекції!

Здійсніть (не тільки) свої мрії
Це правда, що дослідження показують, що переважна більшість чоловіків вважають оголену жінку найсексуальнішою, але ми підозрюємо, що якби ви показали чоловікам нашу колекцію костюмів, кожен знайшов би в ній щось, що хотів би бачити на своїй коханій. Напевно, немає жодної людини, яка б ніколи не фантазувала про те, щоб її допитав біля дошки сексуальний вчитель фізики чи математики, не хотів би, щоб її обстежила пристрасна медсестра, або не мріяв би про довгий політ із чуттєвою стюардесою. І якщо там є такий чоловік десь там, ми сподіваємося, що його партнерка читає це, і через кілька днів у неї буде шанс побачити, як це, коли спалахує пристрасть і атмосфера в спальні досягає свого апогею – зрештою, Хелловін 2021 не за горами!

Спідня білизна на Хелловін
Хоча деякі люди спочатку скептично ставилися до Хеллоуїна, тепер, схоже, вони чекають на нього весь рік. 31 жовтня традиційно відзначається у календарі червоним кольором. Поїздка на костюмовану вечірку на Хелловін вимагає великої підготовки: від вигадування та підготовки вбрання до нанесення макіяжу та зачіски. Зовсім інша справа, коли ти влаштовуєш вечірку на Хелловінна двох. Тут вам не доведеться багато готуватися - все, що вам потрібно, щоб на мить відчути себе ще в спальні, можна знайти в нашій колекції еротичних ігрових костюмів. Він завжди мріяв, щоб ви перетворилися на
сексуальне кошеня в ліжку? Немає нічого простішого, просто одягніть один із наших пікантних жіночих костюмів на Хелловін – костюм JSY Грайлива Кетті з леопардовим принтом або костюм Obsessive Gepardina. Він скаржився на погане самопочуття? Чуттєва медсестра у костюмі невідкладної допомоги навіть отримає стетоскоп під час домашнього візиту! Він любить чистоту? Відмінно, тому що в нашій колекції є кілька сексуальних костюмів покоївки на Хелловін, і – можна нескромно сказати – кожен чуттєвіший, ніж інший. А може, ваш партнер у чомусь винен? Він повинен бути обережним, тому що гаряча поліцейська в костюмі Police set може надіти на нього наручники (у нас є кілька типів на вибір).

 

 

 

 

Який костюм вибрати для Хеллоуїна?
До Хеллоуїна цього року залишилося ще трохи часу, так що ви можете використати цей час, щоб запитати свого партнера про його фантазії та втілити його мрії в реальність. Чи, можливо, цієї ночі ви захочете здійснити свою власну фантазію? Бути студентом якийсь час, але в дуже пустотливій версії. У нас є безліч сексуальних ідей для Хелловін на вибір, включаючи сексуального диявола або боса, хто ненавидить заперечення в спальні. Або перетвориться на кількох персонажів за одну ніч! Подумайте, навіщо ви налаштовані, яку роль ви завжди хотіли зіграти, і дайте волю своїй уяві. Слухайте, що підказує вам ваша уява, і втілюйте її в життя. І коли ви готуватиметеся до тієї єдиної ночі в році, не забудьте сфотографувати свій макіяж на Хелловін….

 

Ми сподіваємося, що після дивовижних вихідних на честь Хеллоуїна ви відчуєте себе відпочилими і молодшими, щоб ще більше пограти в перевдягання. Зрештою, хто сказав, що ви можете бути сексуальною секретаркою, спокусливою слов'янкою чи пристрасною зайкою лише один вечір на рік?