|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Панчохи Gabriella Calze Lycra 15 den з самопідтримувальним мереживом 9 см, білі
Gabriella Calze Lycra 15 den — це втілення ніжності та вишуканості в білому кольорі. Ці панчохи з елегантним мереживом підкреслюють вашу жіночність і створюють романтичний та чуттєвий образ, що ідеально підходить для особливих випадків.
Переваги та характеристики моделі:
-
Щільність 15 den — створює ефект другої шкіри, при цьому панчохи не відчуваються на ногах та ідеально облягають їх форму.
-
Еластична пряжа — адаптується до вашого тіла, забезпечуючи комфорт та ідеальну посадку протягом усього дня.
-
Відсутність миска — підходить для носіння з будь-яким взуттям, без видимих швів і ліній.
-
Широка смуга мережива з квітковим візерунком — додає нотку романтики та жіночності, створюючи витончений і ніжний образ.
-
Подвійна силіконова смужка — надійно фіксує панчохи, забезпечуючи їх комфортне носіння без відчуття стискання.
-
Білий колір — символ чистоти та ніжності, який надає образу особливої легкості й елегантності.
Gabriella Calze Lycra 15 den — це не просто панчохи, а вираження вашої індивідуальності та стилю. Ці панчохи підкреслять вашу елегантність і жіночність, дозволяючи вам почуватися чарівною в будь-якій ситуації. Дозвольте собі бути красивою та впевненою, створюючи незабутні образи для найособливіших моментів.
