Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

U.S. Polo ASSN

Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Унікальна брендова білизна US Polo Assn тепер доступна в інтернет-магазині MILLARICCI! Якщо ви не знаєте, що це за компанія, обов'язково ознайомтеся з ексклюзивною білизною, яку зібрав наш інтернет-магазин з брендовою білизною Premium. Тут можна дуже дешево купити ці розкішні вироби.

Наш інтернет-магазин - найкраще місце для шанувальників одягу американського бренду Polo Assn. Вибираючи оригінальну нижню білизну для спорту, ви можете розраховувати на дуже привабливі цінові пропозиції. Кожен виріб виготовлено з кращих ексклюзивних матеріалів, тому комфорт вам гарантований незалежно від ситуації.
Якщо ви не знаєте, яку модель вибрати, перевірте відгуки попередніх покупців. Не забудьте також ознайомитись з іншим нашим асортиментом, де ви знайдете великий вибір нижньої білизни інших люксових брендів.

U.S.Polo Assn комфорт з історією.

Неймовірна класика в спортивному стилі.
U.S. Polo Assn. - це бренд, нерозривно пов'язаний з історією поло. Бренд схвалений Американською асоціацією поло, коріння якої сягають корінням в кінець 19 століття. Бренд з характерним логотипом створює одяг для жінок, чоловіків і дітей, а її дизайн відповідає потребам людей, які цінують комфорт, активний спосіб життя і класичний елегантний вигляд в спортивному виконанні. Білизна, пропонована брендом, є витонченою і позачасовою, яка ідеально відображає природу незвичайного виду спорту - поло. Бренд фокусується на високоякісних і перевірених рішеннях, які добре працюють як під час фізичних навантажень, так і в будь-якій ситуації, коли ви дбаєте про комфорт і свободу пересування.

Розгорнути
Вгору