Сексуальні стрінги, жіночні трусики, класичні шорти - які трусики вибрати під легінси, білі штани чи джинси?

Насамперед варто орієнтуватися на комфорт та зручність. Як відомо – смаки бувають різні. Любителі стрінгів не можуть уявити, що носять якусь іншу спідню білизну, а любителі більш закритих моделей можуть не почуватися добре, відкриваючи дуже багато. Представляємо кілька перевірених порад, які допоможуть обрати!

Наш кошмар - лосини, що піднімаються!
Кому з нас не знайома ситуація, коли лосини, що піднімаються, заважають тренуватися в спортзалі або просто доставляють дискомфорт і хочеться зняти їх прямо тут і зараз! На допомогу нам приходить спідня білизна, яка, залежно від ваших уподобань, здатна врятувати навіть саму «незручну» модель. Які трусики вибрати, щоб почуватися комфортно і сексуально?

Стрінги під легінси!
Щодня спідній білизні доводиться складати безліч іспитів. Насамперед, важлива вищезгадана зручність, але й візуальні аспекти відіграють тут чималу роль. Стрінги під лосини не повинні спокушати численними прикрасами та вишивкою, адже кожна прикраса або вишивка це буде надто помітно, і ви почуватиметеся некомфортно. Якщо вам подобається носити прозорі легінси, переконайтеся, що нижня білизна, яку ви носите під ними, має бути непомітною. Варто подбати про те, щоб стрінги під лосини були безшовними, за кольором максимально наближеними до тону шкіри. Чи ви досить сміливі, щоб одягнути легінси без трусиків? Чому б і ні! Важливо, щоб ви почували себе впевнено та комфортно.

Які трусики під білі штани?
Весняні та літні стилі припускають носіння білих штанів більш вільного або трохи більш облягаючого крою. Які трусики вибрати, якщо не хочеш, щоб вони вирізнялися з-під одягу? Найкращим вибором стануть тілесні стрінги або класичні білі трусики. Навіть якщо вони будуть делікатно позначені на тілі, це буде досить естетично та жіночно, щоб додати всьому характеру та сексуальної привабливості!

ЯКІ ТРУСИКИ ПІД ДЖИНСИ?
Чи любите ви жіночну мереживну білизну так само сильно, як і ми, і… любите її демонструвати?
Літо – чудова можливість для цього! Якщо ви хочете оживити свій повсякденний образ і додати до нього «родзинку», нехай ваш улюблений комплект спідньої білизни м'яко вислизне з-під нещільно застебнутої сорочки.
Або ви можете сексуально підняти свої джинси або відігнути їх назовні, оголюючи стегна - шматочок сексуальних мереживних трусиків!
Вічні, чорні моделі, пастельні комплекти чи неонові варіації – що ви виберете собі?

ДЕ ШУКАТИ
Якщо ви шукаєте сексуальну білизну на вечір або жіночі трусики, які ідеально підійдуть до повсякденного вбрання – загляньте в наш магазин! Ми пропонуємо широкий вибір моделей та розмірів, ви обов'язково знайдете щось для себе! Почуйте себе впевнено та виглядайте красиво разом із MILLARICCI!