Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Andalea (Польща)

Andalea - це польський бренд сексуальної жіночої білизни, який вибрав сміливий і зухвалий шлях випуску еротичної білизни виключно великих розмірів. Не секрет, що повні дівчата рідше купують сексуальну білизну, ніж їхні худі подруги, по ряду причин - тут і збентеження від ймовірності невигідно продемонструвати свою фігуру, і малий вибір білизни, стрімко звужується в міру збільшення необхідного Марка Andalea не стала брати приклад з багатьох компаній , що випускають сексуальну білизну маленьких розмірів, "спільно" розширюючи відповідну лінійку в сторону декількох розмірів побільше, а зосередилася на дизайні і виробництві виключно сексуального білизни великих розмірів, де найменший розмір е M / L, а найбільший - це 7XL / 8XL.

Кожна модель сексуальної білизни великого розміру Andalea спроектована таким чином, щоб максимально вигідно підкреслювати достоїнства пишної фігури приховуючи по можливості ймовірні її недоліки. Важливо знати, що головний дизайнер компанії Andalea - жінка пишних форм, гордо носить європейський 50 (Український 56) розмір одягу і тонко відчуває всі особливості жінок з великими формами. Еротична білизна великого розміру Andalea виконана з екологічних і еластичних тканин, які забезпечують максимальний комфорт і впевненість у собі. Сексуальна білизна для повних жінок допоможе розкрити нові грані сексуальності, відкинути комплекси і надихнути улюбленого чоловіка на подвиги. Ми хочемо, щоб в сексуальній білизнй розміру плюс від Andalea кожна жінка відчувала себе красивою, привабливою, бажаною і коханою - причому коханої не тільки своїм партнером, але і, звичайно ж, нами!

Ви можете купити недорого сексуальну еротичну білизну великих розмірів plus size Andalea (Польща) в нашому інтернет-магазині сексуальної еротичної нижньої білизни https://millaricce.com.ua/ з доставкою по всій Україні

Розгорнути

Немає товарів

Вгору