Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

ДЛЯ ПЛЯЖУ

Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Ви запитуєте себе: які купальники підходять моїй фігурі?

Ви свідома жінка. Ви знаєте, що вам подобається в собі, але ви також знаєте, що б ви хотіли підкреслити більше і що безумовно віддаєте перевагу виділити. Ось чому серед наших купальних костюмів для жінок ви знайдете злиті і роздільні купальники з різними рішеннями для різних типів фігури. Ви також можете вибрати грайливі неонові відтінки, пісочні кольори і чуттєвий чорний колір. Ви будете почувати себе фантастично в своєму улюбленому милому купальнику з нашої колекції!

Чи готові ви зробити цього літа приголомшуюче враження (і на свого коханого;))?

Час для гарячих подробиць!

Для жінок, яким подобається енергійний образ, у нас є дещо особливе - купальники-бікіні. Мікробікіні - це дуже гарячий вид сексуального купальника! Ви спонукаєте себе і свого чоловіка перетинати нові кордони не тільки в спальні. Якщо вам подобається принцип «менше означає більше», вам також сподобаються наші злиті купальники в пікантному стилі! Ви можете вибрати купальник з сексуальними вирізами і диким малюнком або неонові купальники з вирізами, що підкреслюють талію.

Втілити в життя свої фантазії!

Щоб підкреслити всі жіночні форми, ми підготували цілий арсенал спокусливих і пікантних вирізів. Гарний вид твого бюсту? Тримай! Пропонуємо класичне бікіні, що підкреслює бюст, і злитий купальник з перехресної шнурівкою в вирізі.
Купальник на великий бюст? У нас є! Насолоджуйтесь чудовими підтримуючими купальниками для великого бюста.
Спокусливий купальник із завищеною талією? Ви здивуєтеся, наскільки сексуально виглядають стегна у таких жіночих купальниках. А якщо ви шукаєте щось дійсно гаряче, зверніть увагу на наші мікробікіні :)

Який купальник вам підходить? Це не просто чарівний вид на пляжі або у басейну і захват в очах коханої людини. Перш за все, це про те, як ви себе почуваєте себе в своєму сексуальному купальному костюмі. Правильно підібраний купальник може покрити все, що ви хочете. Також він може красиво підкреслити ваші груди і надати вашому тілу приголомшливий вид. Виберіть купальник, який найкращим чином відповідає вашим потребам, і насолоджуйтеся відпочинком!
Пропонуємо купити жіночий купальник з каталогу інтернет-магазину MillaRicci, і ви зробите літо ще спекотніше!

Вгору