Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Чоловічі шкіряні сумки

Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

У пошуках чоловічої наплічної сумки в універсальному стилі
Чоловічі сумки відносяться до тих аксесуарів, які ми або любимо або ненавидимо. У нашій країні багато чоловіків, які виключають суміщення сумок із образом сучасного чоловіка, з іншого боку, значна частина не уявляє життя без них. В силу свого роду занять ми повністю підтримуємо останню групу, визнаючи модні чоловічі сумки через плече як практичний аксесуар до одягу. На досвід, ми завжди пропонуємо великі розміри з плечовим ременем, сумка A4 тут беззастережний фаворит. У випадку чоловічих сумок через плече розмір безперечно має значення, якщо ви збираєтеся використовувати їх для роботи, в університеті, в дорозі або у повсякденному використанні, наприклад, у покупках. Крім того, велика чоловіча сумка через плече ідеально підходить для носіння ноутбука, що знижує необхідність додаткових витрат на покупку окремої сумки для ноутбука.

Шкіряні чоловічі сумки через плече
Серед безлічі моделей: портфелі, чоловічі сумки-месенджери, шоппери. Кожен з них має свої особливості зовнішнього вигляду та застосування. Найосновнішою і, на наш погляд, практичною є представлена ​​нижче чорно-коричнева модель. Універсальна чоловіча шкіряна сумка через плече поєднує в собі риси класичної сумки-месенджера та сумки для ноутбука. Крім того, вона також має збільшену місткість, наприклад у випадку сумок для покупок або подорожей.

Чоловічі сумки через плече

У цілеспрямованих ентузіастів бездоганної майстерності можуть виникнути сумніви, що вищезгадана чоловіча шкіряна сумка через плече створена спеціально для них. Отже, у нас є пропозиція, яка дійсно пов'язана з історичним корінням – сумки-месенджери. Чоловіча сумка-месенджер, характерний довгий ремінець якої дозволяє легко перекинути сумку через плече, а функціональний клапан, що закривається на магнітах або класичних пряжках, для зручного доступу до вмісту. Завдяки своїй популярності ці модні чоловічі сумки використовуються як у повсякденному одязі, так і в більш формальних випадках.

Як вибрати чоловічу сумку під одяг та взуття?
Запити порад при виборі чоловічої сумки – одне з найпопулярніших питань, які ми отримуємо. Переважна більшість чоловіків запитують про великі сумки, виготовлені з міцних матеріалів, які згодяться в різних ситуаціях, наприклад, у відрядженні, в університеті або на роботі. При цьому такі чоловічі наплічні шкіряні сумки повинні відповідати стилю одягу конкретного чоловіка.

Ці питання не такі прості. Ми особисто віддаємо перевагу великим чоловічим сумкам і рекомендуємо їх нашим покупцям. Практика показує, що варто додати кілька сотень гривень не економивши на внутрішньому просторі, а не вибирати маленьку чоловічу сумочку, в яку помістяться лише гаманець та ключі. Щодо зовнішнього вигляду сумки, ми завжди пропонуємо вибирати класичні моделі, які найкраще підходять до нашого стилю одягу. Часто навіть найоригінальніша сумка через плече, яка стилістично не буде інтегрована з рештою вбрання, не стане хітом аксесуара.

Практична чоловіча сумка для роботи
Поєднання куртки та напівчешки з рюкзаком для роботи часто залишає бажати кращого. На жаль, поки мало моделей рюкзаків, які можна було б поєднувати з напівформальним стилем, ми вважаємо, що найкращим вибором тут буде прямокутна шкіряна чоловіча сумка з плечовим ременем, змішана з портфелем формату А4. Бюджетні, недорогі сумки чоловічі Ви можете купити в нашому інтернет-магазині millaricci.com.ua. У робочій сумці такого розміру можна розмістити документи, сніданок та ноутбук. Варто звернути увагу на кількість зовнішніх кишень, організацію простору всередині та тип застібок. Зовнішні кишені – ідеальне місце для зберігання, наприклад, квитків на громадський транспорт або мобільного телефону. Внутрішні відділення та органайзер роблять чоловічу сумку зручною у користуванні. Речі можна легко відсортувати у спеціально відведених місцях. Впевнені поціновувачі порядку напевно не пропустять з уваги ці аспекти.

Робоча сумка для чоловіків найкраще виглядає у мінімалістичній простій формі. Ми вважаємо, що проста виробнича лінія та відсутність непотрібних прикрас гарантують непідвладність часу та універсальність. Завдяки цьому вибору ваша нова робоча сумка підійде майже до всього.

Чоловіча сумка через плече із клапаном – яку купити?
Серед найпоширеніших моделей чоловічих сумок через плече є моделі із клапаном. Цей стиль вибирають 90% чоловіків, які купують чоловічі шкіряні сумки через плече. Чому чоловіки так охоче вибирають чоловічі сумки із клапаном? На наш погляд, це пов'язано, з одного боку, з універсальним зовнішнім виглядом такої сумки, а з іншого – з практичністю її використання та відкривання. Сумки чоловічі цього типу дозволяють дуже швидко отримати доступ до вмісту, при цьому фіксуються системою пряжок і блискавки. Таким чином, ми отримуємо комфорт та безпеку в одному продукті. Про зовнішній вигляд чоловічої сумки з клапаном ми вже говорили, і за детального опису тієї чи іншої моделі завжди варто проконсультуватися. Також варто згадати, що клапан надає сумці менш симетричний вигляд, ніж сумка через плече без неї. Часто під час руху заслінка буває косою, рухається і справляє легке враження хаосу. Цей ефект особливо добре підходить для міського, повсякденного чи напівформального стилю – завжди, коли нам не потрібно виглядати одягненими під лінійку. Чоловіча сумка з клапаном дарує чоловікові нотку свободи, яку вітає не лише молоде покоління, а й зріла група покупців.

Чоловіча сумка через плече – все більш поширений елемент модного чоловічого гардеробу. Магазин millaricci.com.ua пропонує чоловікам різні шкіряні чоловічі сумки, як класичні, так і vintage. Представлені фасони виконані на основі сучасних тенденцій галантерейної справи із високоякісних матеріалів та з увагою до деталей обробки.

Чоловіча сумочка також є чудовим прикладом практичного аксесуара для повсякденного використання, роботи чи особливих випадків. Чоловічий портфель, маленький портфель або великий чоловічий портфель – у нас практично всі моделі, адаптовані до різних очікувань сучасного чоловіка. Для них характерна відмінна організація внутрішнього простору, але також вдало вміщуються і великі габарити, такі як сумка для ноутбука або велика сумка-месенджер формату А4.

Вас цікавлять солідні та модні чоловічі портфелі? Тоді обов'язково відвідайте цей розділ!

Вгору