Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Ласкаво просимо в світ пустотливих фантазій!
Виріз шиї - це справжній об'єкт для захоплення чоловіків. Навіть якщо вони спробують це приховати, їх погляд рано чи пізно зміститься в ці зони, милуючись красою жіночих форм. Немає нічого прекраснішого, ніж вид заінтригованого партнера, який захоплюється вашими сильними сторонами. Переконайтеся, що вони правильно оголені в дійсно сексуальному корсеті, який не дозволить коханому відірвати погляд від вас! Грайте зі стилями, фасонами і текстурами, підбираючи їх під свій настрій або іншу частину вашого гардеробу.

Сексуальний корсет на будь-який випадок!
Груди - один з жіночих атрибутів, який часто стає об'єктом зітхань чоловіків. Це настільки важливо для них, що вони впродовж поколінь вихваляли це в віршах і поемах, написаних під впливом пристрасті. Тепер ви розумієте, наскільки важливий для них цей аспект? Викличте їх інтерес, спокусивши красивим декольте, від якого вони втратять голову! Ця любовна гра може бути для вас такою ж інтригуючою та пустотливою...

У нашому магазині Millaricci ви знайдете величезний вибір сексуальних корсетів, на кожен день і для дійсно особливих випадків, які підкорять чоловічі серця і контролюватимуть їх фантазії!

Вгору