Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

БДСМ набори

Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Дайте волю своїй уяві та наповніть себе сексуально за допомогою БДСМ-наборів.
Якщо вам набридли звичні сексуальні практики, ви хочете спробувати щось нове, поекспериментувати або просто здійснити свої давні фантазії, спробуйте збожеволіти з секс-іграшками та БДСМ-наборами. Завдяки їм ви можете досліджувати свою сексуальність та зрозуміти, чи подобається вона вам. Якщо ви отримуєте більше сексуального задоволення, ніж зазвичай, то ніщо не заважає вам досліджувати БДСМ і пробувати все нові та нові сексуальні дії.

Що таке БДСМ?
БДСМ - це скорочення від англійських слів Bondage, Discipline, Sadism, Masochism (бондаж, дисципліна, садизм, мазохізм). Іноді садизм та мазохізм замінюють в абревіатурі словами Домінування та Підпорядкування.

БДСМ - це поняття, яке відноситься до широкого спектру дій та форм міжособистісних відносин, вбудованих у контекст сексуальної поведінки. Люди, які займаються БДСМ-практикою, отримують сексуальне задоволення від діяльності у сфері, серед іншого, брати на себе роль домінуючої чи покірної особи, накладати або отримувати покарання, обмежувати свободу пересування іншої особи або ставити її в незручне становище, завдавати або завдавати болю, принижувати або бути приниженим.

Практика БДСМ зазвичай включає виконання певних ролей і сцен, що супроводжуються сценаріями і ритуалами. По суті, неодмінним елементом цього виду діяльності є різноманітні еротичні примочки, аксесуари та БДСМ-набори. До найбільш символічних аксесуарів відносяться повідці та нашийники, маски, шлейки, наручники та волосіні, хлисті, хлисті та хлисті.

Всі поведінка та дії, закладені у практиках БДСМ, робляться за згодою всіх учасників. Згода має бути дано вільно і в здоровому глузді, з усвідомленням дій та їх наслідків. Тому БДСМ не є ні насильством, ні зловживанням.

Безпека йде рука об руку з корисною розвагою
Щоб додати трохи перчинки до вашої спальні, ви можете використовувати ніжні аксесуари, пов'язані з домінуванням і підпорядкуванням. Хутряні або шкіряні наручники, мотузки та стрічки для обмеження рухів, поплавки та батога як інструменти покарання. Можливостей та ознак сексуальної гри багато, але є розподіл більш і менш небезпечні.

Пам'ятайте, що навіть заняття з ризиком та адреналіном мають бути максимально безпечними. Це схоже на стрибки з тарзанки — це досить сильний досвід сам собою, на який ви не погодитеся без належних заходів безпеки. Те саме і з БДСМ — пам'ятайте про себе та інших людей, пов'язаних із вашою безпекою. Безпечна гра не повинна означати нудьгу.

З чого розпочати свою БДСМ-пригоду? Від розмов про це
БДСМ дійсно для всіх, хто хоче спробувати щось нове та відкритий для експериментів у своєму сексуальному житті. Ваша пригода може початися і закінчитися делікатними БДСМ-наборами, в які входять, наприклад, хутряні наручники, пов'язка на очі, лоскоче пір'я і м'який хлист.

Перш ніж брати участь у конкретних сексуальних діях БДСМ, поговоріть зі своїм сексуальним партнером про свої фантазії та практики, які вас цікавлять, які вам цікаві та які ви хочете спробувати. Дізнайтеся очікування один одного і разом вирішите, що ви спробуєте цього разу. Завдяки цьому ви уникнете непорозумінь і вам не доведеться турбуватися про те, що щось станеться поза вашою волею. Також варто поговорити про те, чому ви не хочете займатися діяльністю. Проблема може полягати в небажанні виходити із зони комфорту або знаходити щось бентежне. Причин може бути багато, але багато з них також можна розвіяти під час розмови. Ви можете виявити, що не тільки знаходите щось, що бентежить, але і хочете цього — розмова про це може допомогти вам відкритися для порушення табу. Взаємна довіра та дотримання правил мають основне значення для отримання сексуального задоволення та задоволення. Разом виберіть БДСМ-набір, що підходить вам, завдяки якому у вас буде більше одного гаджета для гри, і все це буде гармонійно поєднуватися один з одним.

Пароль безпеки
Якщо ви вже вирішили розширити свій сексуальний досвід, поговорили з усіма причетними (ніхто не говорив, що займатися сексом можна лише з двома) і дали поінформовану згоду, саме час встановити гасло безпеки. У ситуації, коли стає по-справжньому спекотно, легко дати волю уяві і спробувати ще більше. Оскільки кожен з нас індивідуальний і ми не читаємо свої думки, важливо заздалегідь домовитися, яке слово ви використовуватимете в ситуаціях, коли воно занадто, занадто швидко, занадто багато або просто не так, як ви хочете. У разі БДСМ-сексу такі слова, як «боляче», «алч» або «стоп», не обов'язково мають асоціюватися з бажанням припинити. Тому варто використовувати слово з іншої предметної області. Це може бути назва якогось фрукта, десерту або навіть кольору, де «червоний» означає «стоп», а «жовтий» означає попередження. У ситуації, коли ви не можете говорити, наприклад, через заткнутий рот, також варто влаштувати запобіжний жест. Ще один спосіб спілкування – тримати фіксований предмет у руці та кидати його, коли ви хочете припинити дію.

Безпечний простір
Починаючи свої перші експерименти, незалежно від того, використовуєте ви один еротичний гаджет, делікатний БДСМ-набір або набір для просунутих користувачів, варто максимально подбати про свій комфорт. Ви, мабуть, оберете свою спальню як місце для веселощів, але ви також можете використовувати номер в готелі або навіть БДСМ-кабінет у свінгер-клубі, чий декор підійде вам і підбадьорить вас. Важливо, щоб ви відчували себе комфортно, безпечно в даному місці, без ризику бути кимось потривоженим, і щоб у вас було достатньо часу, щоб уникнути поспіху та занепокоєння, та мати можливість насолодитися досвідом у всій його повноті.

Турбота про тіло
Навіть під час безневинних ігор можуть виникати невеликі «пошкодження» здоров'я, наприклад у вигляді садна або синця. Навіть якщо включити в гру прості БДСМ-набори, перед прийомом варто бальзамувати тіло, що зробить зволожену шкіру більш стійкою до травм. Після веселощів варто зробити один одному масаж зі спеціальними гелями та оліями.

Які еротичні гаджети та аксесуари вибрати?
Незалежно від того, чи ви вибираєте делікатні наручники та пов'язку на очі, затикання рота, зв'язування зап'ясть, кісточок або всього тіла, защемлення сосків або аксесуари для електростимуляції, використовуйте вироби за призначенням відповідно до інструкцій виробника. Співвіднести гаджети з вашими очікуваннями. Ви можете вибрати готовий БДСМ-набір, елементи якого підходять один одному за стилем. На ERLI.pl ви знайдете БДСМ-набори, що складаються з різних аксесуарів, завдяки яким ви озброїтеся набором іграшок, що вас цікавлять. Варто подбати про високу якість гаджетів, адже навіть їхня відносно висока ціна окупиться власною безпекою.

Вгору