Задоволена жінка, яка знає собі ціну, є найважливішою складовою рецепту успішного сексу. Мозок є найважливішою жіночою ерогенною сферою - він відповідає за успішність статевого акту. У контексті інтимних зустрічей вирішальне значення мають психологічні чинники, як і нижню білизну. Відомо, що сексуальна жінка чудово почувається і її тягне до чоловіка. Виявляється, чуттєва білизна сильно впливає на сексуальність набагато більше, ніж ми могли очікувати.

ВПЛИВ СЕКСУАЛЬНОЇ БІЛИЗНИ НА ВІДНОСИНИ

Дослідження, проведені в Америці, показали, що жінки надягають спокусливу нижню білизну, щоб почуватися сексуальними, збудженими та бажаними. Унікальну, сексуальну білизну носять двома способами - вдень для збудження пристрасті перед вечірнім крупним планом з партнером, і як одяг надягають для сексу. Вибираючи еротичну білизну, жінка одночасно сигналізує партнерові про готовність до любовної зустрічі.

ЧУДОВА БІЛИЗНА ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЗАВДАНЬ

Боді-комбінезон, пеньюар чи боді з інтимним розрізом? Ви знаєте ці види? Вибір спідньої білизни, що спокушає, величезний. Для початку рекомендуємо повітряні нічні сорочки, комплекти спідньої білизни з поясом для панчіх, мереживні халати або чуттєві, зручні корсети.

Вільна, облягаюча нічна сорочка або спідня білизна з інтимним вирізом також відмінно підійдуть для сексу. Стилі, повні елегантності та сексапільності, які можна, але не обов'язково знімати, змусять вас почувати себе сексуально та впевнено!

боді-комбінезон

 

ЯКУ СПІДНЮ БІЛИЗНУ ВИБРАТИ ДЛЯ СЕБЕ?

Той, який змусить вас почуватися ще привабливішою. Білизна Obsessive створена насамперед для того, щоб підкреслити жіночу красу. Ми хочемо, щоб жінки закохалися у власне тіло, щоб вони не боялися вибирати для себе сміливу спідню білизну і відчували себе особливими щодня. Ми орієнтуємося на якість, чуттєвий дизайн та яскраве проведення часу в ліжку (і не тільки)!НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПЕРШИЙ КРОК
Эротическое белье – это предложение для всех женщин, мечтающих о феноменальном внешнем виде, полном комфорте и жарких ощущениях в спальне! Удачно подобранное нижнее белье подчеркнет все достоинства фигуры (оставив в тени ее недостатки). В нем вы почувствуете себя чрезвычайно привлекательной и ультра-сексуальной – как «на миллион долларов». Повышение уверенности в себе и повышение самооценки – это первый, самый важный шаг к успешному сексу и отношениям с другим человеком.

 

Бодісокінг
КОРОЛЕВА НОЧІ
Особливо рекомендуємо королеву нічного одягу – бодістокінг. Це спокуслива сітка, що покриває все тіло і залишає незакритими важливі місця. Також варто придбати аксесуари, які привнесуть у ваші інтимні стосунки дуже важливий елемент веселощів: гіпюрові маски, мереживні рукавички, наклейки на груди і пір'я для лоскоту.

У ЗАДОВОЛЕННЯ БАГАТО ІМЕН
Купуючи чуттєву нічну білизну, ви отримуєте в комплекті... неповторні емоції та приємні відчуття! Завдяки їм рутина у сексі піде в небуття. Гаряче мереживо, грайливі смужки та велика порція інтимності? В нас це є! З чого почнете? :)