Хочете розширити свій асортимент товару або тільки починаєте свій бізнес? Тоді у нас для Вас є вигідна пропозиція - Dropshipping.
Це пряма доставка вашим покупцям, тобто ми відправляємо ваші замовлення відразу вашим клієнтам, без витрат за часом на доставку від нас до вас.

⚠️ Товар який надаємо для співпраці тільки цей:

  1. ✅ MR-D (Знижка 55% від роздрібної ціни)
  2. ✅ millaricci  (знижка 35%)
  3. OBSESSIVE
  4. ANAIS
  5. EWLON


На Польську білизну OBSESSIVE, ANAIS, EWLON знижка 35% від ціни на сайті (після реєстрації та підтвердження нами вам буде доступна ваша ціна)

Якщо на модель встановлена вже знижка (наприклад 50%) і є значок розпродаж, як тут 👉 , то для вас буде та ціна, що з 50%.

Якщо значка "Розпродаж" немає, але є знижка 50%, то вираховуєте свою знижку 35% від максимальної ціни на сайті, самостійно.

Для найактивніших при обороті від 10 000 грн в місяць передбачений кешбек 5% від суми обороту.

Сума післяплати і кешбєк виплачується в період з 10 по 15 число (за минулий місяць)


Викуп від 1 одиниці.
Після оплати відправка на наступний день. Перші три замовлення по повній передоплаті або часткової 90 грн. (Польське білизна Obsessive тільки по повній передоплаті) У разі відмови від посилки витрата за доставку лягає на Вас. Тому бажано у клієнта брати страхову передоплату, що б Ви могли покрити витрати за доставку в обидві сторони.

Для замовлення по Дропшиппінг:

Для кожного кінцевого покупця робите окреме замовлення в інтернет-магазині або в Viber за номером 096-990-10-90, вказавши контактні дані таким чином:

У полях ПІБ, Місто, адреса вказуєте свої дані. В поле * додати коментар до замовлення * вказуєте дані одержувача (якщо замовлення через Viber, то цей пункт для вас не важливий, просто пишіть дані вашого клієнта) в такому порядку:

  • ПІБ

  • Місто

  • Відділення Нової пошти

  • Номер телефону

Якщо відправляти потрібно післяплатою, вказуєте суму накладеного і хто оплачує доставку і комісію за переказ грошей. Нова пошта бере 20 грн і 2% від суми переказу.

Відправка замовлень з Києва.


Надаємо посилання YML-файл або Exel-файл для автоматичного оновлення наявності товару.
Для заявки на співпрацю зареєструйтесь на сайті millaricci і напишіть нам в viber 096-990-10-90

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" вироби належної якості  згідно спеціального переліку обміну та поверненню не підлягають.


Так само якщо у Вас є товар, відповідний нашій тематиці магазину, і працюєте за системою Дропшиппінг, то будемо раді Вашим пропозиціям.