Хочете розширити свій асортимент товару або тільки починаєте свій бізнес? Тоді у нас для Вас є вигідна пропозиція - Dropshipping.
Це пряма доставка вашим покупцям, тобто ми відправляємо ваші замовлення відразу вашим клієнтам, без витрат за часом на доставку від нас до вас.

Якщо ви керуєте звичайним або інтернет-магазином нижньої білизни і шукаєте постачальника товарів від кращих польських виробників, запрошуємо вас до співпраці. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до ваших потреб і надамо вам професійну допомогу наших співробітників, як при поповненні запасів, так і в питаннях, пов'язаних з інтеграцією вашого інтернет-магазину з нашим. Крім того, ви можете розраховувати на гнучкі умови співпраці. Рівні запасів, представлені на сайті, оновлюються в режимі раз в три дні. Замовлення, розміщені онлайн, виконуються з найвищим пріоритетом, завдяки чому ми можемо похвалитися дуже високою швидкістю виконання замовлень.
Ми постійно розвиваємося для вас, піклуючись про довгострокові відносини, завдяки яким співпраця приносить ще більшу користь.

⚠️ Товар який надаємо для співпраці тільки цей:

  1. MR-D
  2. Obsessive
  3. Anais
  4. Ewlon
  5. LivCo Corsetti

 

Для найактивніших при обороті від 10 000 грн в місяць передбачений кешбек 5% від суми обороту.

Сума післяплати і кешбєк виплачується в період з 10 по 15 число (за минулий місяць)


Викуп від 1 одиниці.
Після оплати відправка на наступний день. Відправка з понділка по п'ятницю. Перші три замовлення по повній передоплаті або часткової 90 грн. (Польська білизна Obsessive тільки по повній передоплаті) У разі відмови від посилки витрата за доставку лягає на Вас. Тому бажано у клієнта брати страхову передоплату, що б Ви могли покрити витрати за доставку в обидві сторони.

Для замовлення по Дропшиппінг:

Для кожного кінцевого покупця робите окреме замовлення в інтернет-магазині або в Viber за номером 096-990-10-90, вказавши контактні дані таким чином:

У полях ПІБ, Місто, адреса вказуєте свої дані. В поле * додати коментар до замовлення * вказуєте дані одержувача (якщо замовлення через Viber, то цей пункт для вас не важливий, просто пишіть дані вашого клієнта) в такому порядку:

  • ПІБ

  • Місто

  • Відділення Нової пошти

  • Номер телефону

Якщо відправляти потрібно післяплатою, вказуєте суму накладеного і хто оплачує доставку і комісію за переказ грошей. Нова пошта бере 20 грн і 2% від суми переказу.

Відправка замовлень з Києва.


Надаємо посилання YML-файл або Exel-файл для автоматичного оновлення наявності товару.
Для заявки на співпрацю зареєструйтесь на сайті millaricci і напишіть нам в viber 096-990-10-90

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" вироби належної якості  згідно спеціального переліку обміну та поверненню не підлягають.

⚠️ Для початку співпраці, заповніть просту анкету 

* Після заповнення анкети, вам стануть доступні ціни для співпраці.


Так само якщо у Вас є товар, відповідний нашій тематиці магазину, і працюєте за системою Дропшиппінг, то будемо раді Вашим пропозиціям.