Хочете розширити свій асортимент товару або тільки починаєте свій бізнес? Тоді у нас для Вас є вигідна пропозиція - Dropshipping.
Це пряма доставка вашим покупцям, тобто ми відправляємо ваші замовлення відразу вашим клієнтам, без витрат за часом на доставку від нас до вас.

Якщо ви керуєте звичайним або інтернет-магазином нижньої білизни і шукаєте постачальника товарів від кращих польських виробників, запрошуємо вас до співпраці. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до ваших потреб і надамо вам професійну допомогу наших співробітників, як при поповненні запасів, так і в питаннях, пов'язаних з інтеграцією вашого інтернет-магазину з нашим. Крім того, ви можете розраховувати на гнучкі умови співпраці. Рівні запасів, представлені на сайті, оновлюються в режимі раз в три дні. Замовлення, розміщені онлайн, виконуються з найвищим пріоритетом, завдяки чому ми можемо похвалитися дуже високою швидкістю виконання замовлень.
Ми постійно розвиваємося для вас, піклуючись про довгострокові відносини, завдяки яким співпраця приносить ще більшу користь.

⚠️ Товар який надаємо для співпраці тільки цей:

MR-DObsessive AVAAnaisEwlonLivCo Corsetti Angels Never Sin Anonymo Bas Bleu Cofashion Dama Kier Ewa Bien Gabriella Julimex Kinga L&L Samanta SoftLineTaroToyfa


Викуп від 1 одиниці.
Після оплати відправка на наступний день. Відправка з понділка по п'ятницю. У разі відмови від посилки витрата за доставку лягає на Вас. Тому бажано у клієнта брати страхову передоплату, що б Ви могли покрити витрати за доставку в обидві сторони.

Для замовлення по Дропшиппінг:

Для кожного кінцевого покупця робите окреме замовлення в інтернет-магазині через кошик на на сайті, вказавши контактні дані таким чином:

У полях ПІБ, Місто, адреса вказуєте свої дані. В поле * додати коментар до замовлення * вказуєте дані одержувача в такому порядку:

  • ПІБ

  • Місто

  • Відділення Нової пошти

  • Номер телефону

Відправка замовлень з Києва.

Надаємо посилання YML-файл або Exel-файл для автоматичного оновлення наявності товару.

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" вироби належної якості  згідно спеціального переліку обміну та поверненню не підлягають.

⚠️ Для початку співпраці напишіть нам у телеграм.
Для співпраці подайте заявку в Telegram і одночасно напишіть в чат менеджеру, вказавши свої дані:

  • Ваше Ім'я та Прізвище
  • Номер телефону
  • Який вид співпраці цікавить Опт/Дропшипінг
  • Сайт або майданчик де розміщуватимете товар.

* Без цих даних, доступ до інформації не буде відкрито.

Також якщо у Вас є товар, відповідний нашій тематиці магазину, і працюєте за системою Дропшиппінг, то будемо раді Вашим пропозиціям.