Умови використання подарункового сертифіката
Коли справа доходить до пошуку ідеального подарунка, ми всі знаємо, що це може бути непростим завданням. Але що якщо існує такий подарунок, який підходить будь-якому одержувачу і дозволяє їм вибрати те, що вони дійсно хочуть? Ми говоримо про подарункові сертифікати, які є ідеальним рішенням для тих, хто не знає, що подарувати своїм близьким та друзям. Ми раді повідомити, що наш інтернет-магазин пропонує подарункові сертифікати для покупки спідньої білизни, еротичної білизни жіночої та чоловічої, купальників, еротичних аксесуарів, інтимної косметики та шкіряних сумок.

Ми хочемо, щоб процес використання наших подарункових сертифікатів був максимально простим та зручним. Тому ми розробили деякі умови, які допоможуть вам використати сертифікат у магазині:

подарунковий сертифікат
  • Сертифікат можна використати на весь асортимент на сайті, крім товару зі знижкою.
  • Сума сертифіката може бути витрачена на одне замовлення, і замовлення можна сплатити одним сертифікатом.
  • Сертифікат не підлягає поверненню та переведення в готівку.
  • При оплаті покупки сертифікатом вкажіть його код при оформленні замовлення у примітці до замовлення на першій сторінці кошика або повідомте код менеджеру.
  • На сертифікаті буде вказано суму, код для активації на сайті та дату до якої потрібно використовувати сертифікат.
  • При покупці на суму вище за суму сертифіката, різниця оплачується покупцем.
  • При покупці на суму меншу за суму сертифіката, різниця не повертається.
  • Сертифікат не розповсюджується на товари зі знижкою.
  • Сертифікат можна використовувати лише в інтернет-магазині millaricci.com.ua. 

 

Ми впевнені, що використання наших подарункових сертифікатів принесе багато задоволення одержувачу, а також дозволить їм придбати те, що вони дійсно хочуть. Будь то нова білизна, купальник або еротична білизна на сайті MILLARICCI.

Крім того, варто враховувати, що кожен подарунковий сертифікат має певну дату закінчення дії. Після закінчення цього терміну сертифікат стає недійсним і його використання буде неможливо. Тому важливо не забувати стежити за термінами дії своїх сертифікатів та використовувати їх вчасно.

Якщо у вас виникнуть питання щодо використання подарункового сертифіката, ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки. Наші фахівці з радістю допоможуть вам розібратися у всіх нюансах використання сертифікату та дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Насамкінець, подарунковий сертифікат – це відмінний спосіб зробити подарунок близькій людині, дати їй можливість вибрати подарунок самому і насолодитися покупкою товарів високої якості. Дотримуючись простих правил використання сертифіката, ви зможете отримати максимальну вигоду від його використання та порадувати себе чи своїх близьких красивими та корисними покупками.